• O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2015 roku sklepem rybnym   EKO-RYBKA  w Wyszkowie przy ul. Okrzei 61D (na tyłach MANHATTANU).

Od tego czasu konsekwentnie budujemy naszą pozycję na wysokiej jakości i stale wzbogacamy ofertę o nowe produkty. 

W 2018 roku uruchomiliśmy nasz sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania jak i towarów dostępnych u nas.

W 2022 prześliśmy metamorfozę i rozszerzyliśmy naszą oertę o usługi sprzątania (na rynku lokalnym:SOMIANKA,WYSZKÓW,SEROCK,PUŁTUSK i okolice) oraz rozszerzyliśmy nasz asortyment o produkty chemi profesjonalnej oraz inne. Krótko mówiąc znajdziesz u nas prawie wszystko co Cię zainteresuje.

Nasz sklep internetowy opieramy na platformie sky-shop dzięki której oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu ale również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Chcielibyśmy żeby zakupy w naszym sklepie internetowym stały się czystą przyjemnością a klienci z chęcią do nas wracali.

 

W razie jakichkolwiek pytań,sugesti lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@krainaeko.pl lub telefonicznie pod numerem 730 732 800.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu

LOGO-KrainaEko.jpg